Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Vermont

Vermont satılık emlak

Güneyde Massachusetts, doğuda New Hampshire, batıda New York ve kuzeyde Kanada ile sınır komşusudur.

Vermont'ta satılık emlak arıyorsanız, bu ülke hakkındaki raporumuzu okumalısınız.

Vermont, Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzey-doğusundaki, esas olarak ormanlarla kaplı, doğal peyzajı ile bilinen bir devlettir. Vermont ayrıca, tahtadan yapılmış ve 19. yüzyıla tarihlenen 100'den fazla kaplı köprü ve büyük akçaağaç şurubu üretimi ile ünlüdür.

Yıl ortası raporu, özellikle kuzey-batı Vermont'taki emlak eğilimleri için önemli bir dönüm noktasıdır. Geleneksel pazar yüksekliğinin ortasındayız.
 
Kuzey-Batı Vermont'ta, tek aileleri, apartman binaları, çok aileli mülkleri, arsa ve lüksleri de içeren tüm kategorilerde Vermont'ta satılık mülklerin sayısı 2017 yılının ilk yarısında yüksektir. , ancak uzun vadeli birim satışlarını reddedin. Ortalama satış fiyatları satışlar için artmaya devam etti. Ortalama satış fiyatları% 2.0'a eklendi.

Vermont piyasası, mevcut düşük stok seviyelerinin ulusal eğilimini yansıtmaktadır.

Ayrıca artan ipotek oranları bir faktördür. 2012 yılında ipotek oranları% 4'ten% 4,5'e yükselmiş ve bu durum bazı alıcıların Vermont'ta satılık mülk satın alma zorunluluğunu artırmıştır.

Burada satış personeli, özellikle 350.000 $ 'dan düşük fiyat segmentlerinde alımlar için güçlü bir talep gördü.

 10 yıldan bu yana Haziran ayında ilk kez Vermont'taki satılık mülk fiyatları, bir önceki yılın Haziran ayına göre% 3,5 düşüşle daha düşük.

Konut peyzajı geçtiğimiz yıl değişti, federal hükümet 1 Ocak'ta geleceğin çıkarlarını ilgilendiren bir stres testi uyguladı.

Üst üste ay boyunca, emlak satışlarının süresi doldu.

Konut satışları Haziran 2017'ye göre% 13,7 azaldı; konut mülklerinin satışları% 13,3, kat mülkiyeti satışları% 15,6 azaldı.

Daha yeni satışlar devam ediyor ve sonbaharda da devam etmeyi bekliyorlar.

Yerel pazarın bazı bölgeleri, Dunnville ve Grimsby gibi diğer alanlardan daha iyidir.

Son yıllarda özellikle Hamilton East, Hamilton Center ve Burlington gibi aktif bölgeler daha az satış başarmaya devam ediyor.

 •  
  Vermont'a taşınmak. Yurtdışına çıkın ve Vermont'ta yaşayın

      Yapmaya devam ettiğimiz analizlerin ardından, bir milleti diğerlerinden daha rekabetçi kılan temel özellikleri araştırırken, eşsiz ve elverişli bir gerçeği kesinlikle görmezden gelemeyiz. New England bölgesinde yer alan, kalbindeki yıldızlar ve çizgiler ile bugün mini rehberimizin öncü dur ...

 •  
  5 en iyi Amerikan eyaleti nereye taşınmalı. Sürpriz mi? Vermont!

    Her yıl refah, güvenlik ve genel olarak en iyi yaşam koşulları ile ilgili tüm dünyada sıralama yapılmaktadır. Bugün sizi şaşırtacak beş Amerikan devletini analiz edeceğiz. İçinizde daha çok sürpriz yaratacak bunlardan biri Vermont. Bu kısa makaleden sonra Vermont'ta bir daire satın almakla ilgi ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 15440

Satilik Villa, Vermont, Burlington, Shelburne, 550 Hinesburg Road

9,382,684.08TRY
Satilik
Villa

397.81 m²
Üstün lakefront konağında! Göl ve dağ manzarası hemen hemen her oda ve batı gün batımı ile Şık ve sofistike. Bu ev, henüz tam anlamıyla en ayırt edici...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Tercihler

  Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

  şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB